Bilinmeyen İğne Oyası Modelleri ve Renkli Motifleri konusunda detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.Bilinmeyen İğne Oyası Modelleri ve Renkli Motifleri

Kırmızı

İğne oyası yapmak zevkli bir uğraştır. Hamarat hanımlar farklı modeller gördükçe kendileri de onları denemekte ve ustalıkla yeni bilmedikleri bir motiften ona benzer veya daha güzelini ortaya çıkarabilmekteler. İğne oyaları kadının hayal dünyasının da göstergesi olarak gözükmektedir. Meyveler, çiçekler, bitkiler iğne oyasına farklı bir motif değişik bir model olarak eklenebilmektedir. Çilek, elma, karpuz dilimi, yaprak, kiraz gibi meyveler iğne oyasında çok şık olarak durabilecek motif çeşitlerindendir.Çilek iğne oyasımodelleri.


ssssss

Farklı bilinmeyen iğne oyası motiflerini sizler de kendi el becerinizi kullanarak yapabilir iğne oyası modellerine bir yenisini ekleyebilirsiniz.


Renkli İğne Oyası Motifleri
İşte en şık yeni ve Bilinmeyen İğne Oyası Modelleri ve Renkli Motifleri

İğne Oyası Çilek Yapımı

İğne Oyası Çilek Yapımı

2013-2014-igne-oyalari – cilekli-igne-oyalari-yapilisi

Bir önceki yazımız olan Yeni iğne Oyası Yazma Kenar Danteli başlıklı makalemizde 2013 Yeni Kolay İğne Oyaları, İğne Oyası Nasıl Yapılır ve İğne Oyası Nasıl Yapılır Yeni Örnekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Moda Aramalar:


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>