Bebekler için Yeni Örgü Yelek Hırka Modelleri konusunda detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.Bebekler için Yeni Örgü Yelek Hırka Modelleri

Kırmızı

Bebek örgü modeli isteyenler için birbirinden şık örneklerin yer aldığı bölümümüzde bu haftaki konumuzda en yeni ve en güzel kız bebekleri için örgü kolay yelek motiflerini ve hırka modellerini göstereceğiz. Bebek örgü modellerinde bebeğiniz için kırmızı, pembe, beyaz veya yeşil gibi açık renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sade bir örgü yelek modeli yerine küçük süslemelerle örgünüzü basit şekillerle güzelleştirebilirsiniz.

Yeni Örgü Hırka Yelek Modelleri


Kız bebekleriniz için dantel örgü modellerini kullanarak oluşturabileceğiniz yelekler ve hırkaları bebeğinizin üzerinde gördükçe daha çok seveceksiniz. İşte farklı modellerde yeni yıl modasına uygun bebekler için örgü yelek modelleri ve hırka örnekleri.


ssssss

Bebekler için Yeni Örgü Yelek Hırka Modelleri
 

En Güzel Örgü Kız Bebek Yelekleri

Örgü Bebek Dantellleri Yelek ve Hırka Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni iğne Oyası Yazma Kenar Danteli başlıklı makalemizde 2013 Yeni Kolay İğne Oyaları, İğne Oyası Nasıl Yapılır ve İğne Oyası Nasıl Yapılır Yeni Örnekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Moda Aramalar:


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>